Про нас

Вода. Не можна сказати, що ти необхідна для життя, ти — саме життя... Ти — найбільше багатство в світі Антуан де Сент-Екзюпері

Відомо, що вода — основа життя і здоров'я, так як з її участю відбувається обмін речовин, ріст і відновлення клітин, терморегуляція й багато інших процесів. При втраті 1–1,5 л води людина відчуває появу спраги. При втраті 6%–8% води у неї збільшується в'язкість крові, підвищується температура, з'являється слабкість, запаморочення, головний біль. Позбавлення людини води небезпечніше, ніж їжі. Без води життя згасає менш ніж за тиждень.

Роса Тернопільска — Вода

Все це відомо майже кожному, залишається лише вибрати, яку воду пити. Парадоксально, але така незамінна і необхідна нам вода нерідко є однією з головних причин захворюваності у світі. Щорічно через неякісну воду в світі помирає близько 6 тисяч осіб. Неякісна вода викликає ряд ускладнень: від легких нездужань до важких отруєнь. Небезпеку вживання неякісної води відчули всі жителі України.

Мета нашої Компанії: забезпечити людей якісною питною водою!

У своїй діяльності ми покладаємось на високоефективне обладнання, професійний персонал, контроль якості та відповідальність, постійне вдосконалення та навчання.

Завдяки професійній роботі всього колективу, ми досягаємо максимального результату: висока якість води — за доступну ціну.

Навчання, постійне підвищення кваліфікації та стажування за кордоном дає змогу співробітникам компанії запропонувати Вам нові, цікаві і в багатьох випадках нестандартні рішення.

Компанія «Завод безалкогольних напоїв «Аква лайн» була заснована в травні 2015 року у місті Тернополі. Персонал компанії на той час складав 11 чоловік.

Високий професійний рівень працівників дає нам можливість виконувати весь комплекс виробничого процесу на відмінно.

Роса Тернопільска — Вода

Завдяки тісній співпраці з провідною Компанією ТОВ «Антріс» (м.Київ), яка являється лідером на українському ринку з надання послуг водопідготовки та забезпечує устаткуванням для очищення води провідних зарубіжних виробників, нам вдалося отримати якісний продукт, необхідний для здоров’я кожної людини: «питна вода», що відповідає усім заявленим вимогам та стандартам України.

ТОВ «Антріс» багато років спеціалізується на промисловій та комерційній водопідготовці, має великий досвід і знання в області різних технологій, матеріалів і устаткування для очищення води. Це дозволяє приймати ефективні, високорентабельні технологічні і апаратні рішення для приведення якості води до необхідних заявлених вимог.

Компанія є авторизованим сертифікованим сервісним центром найбільшого українського виробника й постачальника устаткування з водоочищення — Групи Компаний «ЭКОСОФТ»

ТОВ «Антріс» є членом українського водного товариства WaterNet.

Працюючи з професіоналами, ми самі стаємо такими і результатом такої співпраці є продукт найвищої якості і наші задоволенні клієнти.

Автор : btamedia press