Про воду

У води є складові?

Фактичні значення показників фізіологічної повноцінності мінерального складу:

Детальніше

Водний баланс організму

Вода — не чарівна паличка, однак користі приносить багато

Схоже, що в наш час у людей, де б вони не знаходились, майже завжди є вода (в пляшках чи в інших ємностях). І це не дивно: вода просто необхідна для нашого здоров'я, розвитку, нормального функціонування.

Детальніше

Норми споживання води

Вода — основа життя, без неї людина може проіснувати всього кілька днів. В принципі, це відомо всім, але мало хто замислюється над питаннями: як правильно пити воду? яку воду краще пити? скільки рідини можна випивати за день? Насправді лише правильне вживання води може принести користь здоров’ю.

Детальніше

Значення води для людей, котрі ведуть активний спосіб життя

Багато з тих, хто тільки починає знайомитись із бодібілдингом і хочуть поліпшити свої результати, ставлять перед собою запитання: «Який найкращий анаболик у світі?». Вірите чи ні, але ця чарівна субстанція зветься водою. Ви можете старанно тренуватись, дотримуватися правильної дієти, але якщо забуваєте про роль води в житті людини, то просто будете завдавати собі шкоди.

Детальніше

Значення води для літніх людей

Кожній людині необхідно регулярно споживати достатню кількість води. Особливо це стосується людей похилого віку.

Мозок літніх людей не в змозі проконтролювати, чи достатньо рідини в організмі. Дослідження показують, що люди похилого віку помирають в жарку погоду, тому що нервовий центр їх головного мозку втрачає здатність визначати, чи достатню кількість води вони споживають.

Доведено, що літні люди не відчувають такого задоволення від втамування спраги, як молоді, проте причина цього феномена залишалася невідомою.

Детальніше